Kontakt

ul. Okrężna 17
95-070 Rąbień
tel. 42 712 66 19
e-mail: biuro@portalis.pl

zobacz na mapie »

Nadruki na szkle

Jest to dziś jedno z najpopularniejszych rozwiązań aranżacyjnych, stosowanych w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach - także w biurach czy innych obiektach użyteczności publicznej. W związku z dużym zainteresowaniem tego rodzaju dekoracjami, nasza firma w Łodzi rozszerzyła działalność o nadruki na szkle laminowanym.

Szkło z grafiką w formie paneli to tzw. lacobele, które produkuje się metodą float, zapewniającą idealnie gładką powierzchnię, bez żadnych zniekształceń. Poza tym są one zbudowane z dwóch tafli połączonych ze sobą folią, która w wypadku stłuczenia powstrzymuje szybę przed rozpadem, redukując tym samym ryzyko zranienia. Laminowane panele odporne są także na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu nie ma przeszkód, by montować je np. w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek.

Decydując się na lacobele z nadrukowaną na szkło grafiką zyskują więc Państwo nie tylko modny i bardzo elegancki, lecz przy tym także funkcjonalny i bardzo wytrzymały element wystroju wnętrza, który z łatwością dopasujecie do swoich upodobań oraz stylu pomieszczenia.

Personalizowana dekoracja o różnych zastosowaniach

Folie użyte do laminowania mogą być przezroczyste, matowe bądź też uzupełnione wybranym przez klienta nadrukiem. Grafika na szkle, która de facto znajduje się między szybami, wykonana jest na foliach pozwalających na wydruk o bardzo dużej rozdzielczości, co równoznaczne jest z wysoką jakością powierzchni.

Ten sposób umieszczania grafik i nadruków na szkle ułatwia również późniejsze czyszczenie powierzchni, bez obaw o zniszczenie koloru czy wybranego motywu. Nie muszą się Państwo martwić, że z czasem lub w wyniku intensywnego mycia obraz się zetrze i powstaną nieestetyczne prześwity.

Połączenie ze sobą dwóch folii otwiera wiele możliwości zastosowania lacobeli w aranżacji wnętrz, z myślą o życiu codziennym. Laminowane szkło z nadrukowaną grafiką może być wykorzystane jako:

  • element wykończeniowy i dekoracyjny wnętrz mieszkaniowych np. ścianki działowe, okładzina ścienna, drzwi wewnętrzne, kabiny prysznicowe,
  • elementy mebli np. fronty szafek kuchennych, drzwi w szafach wnękowych, blaty stołowe,
  • balustrady wewnątrz i na zewnątrz budynku (stosując folie transparentne z odpowiednim podziałem elementów).

Wybrana przez Państwa grafika nadrukowana na szkle może być dopasowana do stylu, w którym urządzone jest dane wnętrze. Może także stanowić wybijającą się na tle innych dekorację, która to nada aranżacji charakteru. Jej wybór uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa pomysłu na ten konkretny element dekoracyjny bądź styl całego pomieszczenia. Wystarczy, że będą Państwo posiadać obraz lub fotografię o wystarczająco dużej rozdzielczości bądź też zdecydujecie się na jeden z oferowanych przez nas, modnych motywów. Dzięki fachowemu montażowi, a także dbałości o jakość wykonania, całość zawsze prezentuje się bardzo efektownie.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe propozycje nadruków i grafik na szkło laminowane. Bogatsza oferta zdjęć, które mogą być wykorzystane w Państwa wymarzonych realizacjach, dostępna jest w serwisie pl.fotolia.com. Prosimy wybrać zdjęcie i podać jego numer. Resztą zajmie się nasz zespół.

 

Inne