Kontakt

ul. Okrężna 17
95-070 Rąbień
tel. 42 712 66 19
e-mail: biuro@portalis.pl

zobacz na mapie »

Nasza oferta

Tworzymy elementy wyposażenia wnętrz, które pozwalają mieszkańcom Łodzi i okolic wykorzystać każdy centymetr kwadratowy ich domu lub mieszkania! Wykonujemy na wymiar meble kuchenne, systemy regałów, półek i szuflad do garderoby, a także szafy z drzwiami przesuwnymi.

Naszą ofertę uzupełniają ponadto nadruki na szkle. Szkło z grafiką możemy wykorzystać zarówno jako panel naścienny czy ściankę działową, jak również jako fronty – w meblach kuchennych lub też w drzwiach przesuwnych do szaf.

Dopasowane do pomieszczenia

Nasze meble kuchenne, szafy z drzwiami przesuwnymi, jak i inne zabudowy są świetnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Państwu na maksymalnym wykorzystaniu wnęki czy też zagospodarowaniu przestrzeni pod skosami lub np. przy szybie wentylacyjnym. Dzięki nim nie będą Państwo musieli martwić się o to, że między meblem a ścianą zostanie kilka centymetrów wolnej przestrzeni, której nie da się w żaden sposób zapełnić i jednocześnie zniszczy ona efekt wizualny.

Z naszą pomocą, bez problemu zaaranżują Państwo każde pomieszczenie – nawet te, które początkowo wydawały się bardzo problematyczne do urządzenia. Szeroki wybór fornirów, laminatów, a także atrakcyjna grafika na szkle, pozwoli Państwu dopasować meble kuchenne czy drzwi przesuwne do szafy do stylu oraz pozostałych elementów wystroju wnętrza.

Odzwierciedlające charakter mieszkańców

Tworzone przez nas zabudowy dopasowujemy nie tylko do samego wnętrza, lecz także do Państwa upodobań i przyzwyczajeń. Wolą Państwo szuflady zamiast półek? A może chcielibyście mieć zaraz obok piekarnika regał typu cargo? Żaden problem – dopasujemy projekt do Państwa potrzeb, tak by był on jak najbardziej funkcjonalny i odpowiadał jednocześnie Waszemu stylowi życia.

Szeroki wybór materiałów, jak i możliwość zastosowania szkła z nadrukowaną grafiką pozwolą nie tylko dopasować meble kuchenne czy drzwi przesuwne do szafy do stylu aranżacji, lecz także do Państwa osobowości. Oryginalne nadruki i grafiki na szkle dają największe możliwości personalizacji zabudowy.

 

Szafy i garderoby na wymiar

Wykonanie ich pod wymiar odpowiadający wnętrzu lub potrzebom mieszkańców pozwala nie tylko maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, lecz także stworzyć odpowiednio pojemne miejsce do przechowywania ubrań czy innych tekstyliów domowych, z jeszcze większą ilością półek, szuflad czy drążków na wieszaki. Drzwi przesuwne do szaf, które proponujemy Klientom z Łodzi i okolicznych miejscowości, pozwalają wykorzystać nawet niewielkie lub wąskie przestrzenie, w których nie byłoby miejsca na tradycyjne rozwiązania, dla których trzeba uwzględnić dodatkowo przestrzeń niezbędną przy otwieraniu. Poza tym w projekcie zabudowy każdy element wykluczający klasyczne meble możemy przekuć w atut, a drzwi przesuwne do szafy zbudować według Państwa indywidualnych oczekiwań.

Meble kuchenne

Indywidualny projekt to najpewniejszy sposób na stworzenie idealnego miejsca do gotowania. Meble kuchenne powinny odpowiadać kształtowi i wielkości pomieszczenia, jak również Państwa podejściu do przygotowywania potraw. Poza tym każda zabudowa powinna zostać zaprojektowana z myślą o podziale na strefy, które zapewnią ergonomię pracy, a także powinna uwzględniać rozkład innych pomieszczeń tak, by jak najszybciej mogli Państwo odłożyć ciężkie zakupy czy zanieść zastawę i gotowy posiłek do jadalni. I takie są właśnie meble kuchenne, które tworzymy w domach i mieszkaniach naszych Klientów z Łodzi i okolic. Dodatkowo z myślą o komforcie użytkowania, proponujemy szeroki wybór systemów i akcesoriów, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność projektu.

Nadruki na szkle

Niepowtarzalna głębia kolorów i wysoka jakość wykonania sprawiają, że nadruki i grafiki na szkle są w zasadzie jednym z niewielu sposobów na uzyskanie tak wyrazistej i bardzo efektownej dekoracji. Właściwości zastosowanych materiałów oraz technika produkcji jeszcze bardziej poprawiają efekt końcowy, pozwalając uzyskać oryginalne kompozycje, które będą cieszyć oko przez lata. Jednocześnie możliwość wyboru niemalże dowolnego zdjęcia lub obrazu umożliwiają stworzenie panelu wyróżniającego się w pomieszczeniu lub też idealnie wpisującego się w jego charakter. Realistyczny nadruk czy grafika na szkle to bardzo trwały i prosty w utrzymaniu element dekoracyjny, który świetnie sprawdza się także w łazienkach czy kuchniach, w których narażone są na działanie wysokich temperatur.