Kontakt

ul. Okrężna 17
95-070 Rąbień
tel. 42 712 66 19
e-mail: biuro@portalis.pl

zobacz na mapie »

Szafy i garderoby

Tworząc je dla Państwa wykorzystujemy każdy centymetr dostępnej powierzchni. Dzięki naszym szafom na wymiar i zabudowom garderoby zyskują Państwo możliwie największą przestrzeń do przechowywania ubrań, a także butów, ręczników i innych tekstyliów domowych czy nawet żelazka i deski do prasowania.

Szafę na wymiar lub zabudowę garderoby dopasowujemy zawsze nie tylko do kształtu i wielkości wnęki lub pokoju, lecz przede wszystkim do Państwa potrzeb oraz rzeczy, które zamierzacie w nich przechowywać. Dzięki szerokiej gamie fornirów, laminatów oraz możliwości zastosowania w drzwiach szkła z grafią, bez problemu dopasujemy je także do istniejącej aranżacji lub tchniemy w nią życie wykorzystując intensywne barwy czy oryginalny nadruk.

Maksymalna funkcjonalność w stylowej odsłonie

Szafy i garderoby, które wykonujemy na wymiar, to koniec pustych przestrzeni, zapychanych na siłę zazwyczaj pudłami! To świetna możliwość zagospodarowania wnęki, wykorzystania ściany ze skosem, jak i stworzenia takiego miejsca do przechowywania, jakiej nie zapewni żadne gotowe rozwiązanie.

Sami Państwo decydują o rozstawie poszczególnych elementów, a także o ich wysokości, szerokości czy wreszcie liczbie. To Państwo określają, czy wolą więcej drążków na wieszaki, a może półek lub szuflad. Dodatkowo możemy zaproponować szereg akcesoriów, które jeszcze bardziej ułatwią przechowywanie rzeczy.

Szafy i garderoby - wybrane realizacje