Kontakt

ul. Okrężna 17
95-070 Rąbień
tel. 42 712 66 19
e-mail: biuro@portalis.pl

zobacz na mapie »

Cięcie i oklejanie płyt meblowych

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam precyzyjne wykonywanie z materiałów drewnopochodnych różnego rodzaju elementów do projektów stolarskich. Oferujemy profesjonalne cięcie i oklejanie obrzeży płyt laminowanych oraz inne usługi związane z szeroko pojętą obróbką płyt meblowych.

Tylko sprawdzone materiały i surowce

Aby wykonane przez Państwa zabudowy czy innego typu meble wiele lat służyły swoim użytkownikom, pracujemy tylko i wyłącznie na półproduktach sprawdzonych marek. W naszej ofercie posiadamy płyty Kronopol, Kronospan i Egger, które doskonale sprawdzają się w produkcji szaf wnękowych, zabudów garderoby czy mebli kuchennych i należą do najczęściej wybieranych półfabrykatów.

Precyzyjne wykonanie

Dzięki maszynom sterownym numerycznie wykonujemy bardzo dokładne cięcia prosto- i krzywoliniowe, w 100% odpowiadające założeniom projektu. Sprzęt, którym dysponujemy w naszym zakładzie zapewnia uzyskanie gładkich krawędzi. Wycinamy płyty meblowe na fronty i ściany mebli, jak również docinamy i pasujemy blaty kuchenne. Wykonujemy w nich ponadto nawierty pod zawiasy czy różnej wielkości otwory, np. pod zlew.

Krawędzie płyt oklejamy przy pomocy specjalistycznej okleiniarki, dzięki której uzyskujemy wysokiej jakości powierzchnię, bez jakichkolwiek ukruszeń.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani naszymi usługami w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź mailowego.