Kontakt

ul. Okrężna 17
95-070 Rąbień
tel. 42 712 66 19
e-mail: biuro@portalis.pl

zobacz na mapie »

Inne aranżacje

Doświadczenie oraz materiały, na których pracujemy wykonując na wymiar meble kuchenne czy szafy z drzwiami przesuwnymi, pozwalają nam tworzyć wraz z Państwem także inne elementy aranżacyjne – o różnych zastosowaniach i sposobach wykończenia.

Chcemy realizować z Państwa Wasze pomysły lub wspólnie szukać funkcjonalnych rozwiązań tak, by Państwa dom stał się praktyczną i jednocześnie stylową przestrzenią, na którą z przyjemnością będziecie patrzeć i w której chętnie będziecie spędzać czas.

Rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Na bazie wysokogatunkowych płyt meblowych, systemów przesuwnych, jak i nowoczesnych rozwiązań takich jak nadruki na szkle laminowanym jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każdy Państwa projekt. Możemy wykonać wymarzoną komodę, regał maksymalnie wykorzystujący przestrzeń, jak również przesuwne ściany działowe, w niekonwencjonalny sposób rozdzielające pomieszczenia. Chętnie podpowiemy także, jak za pomocą naszej zabudowy mogą Państwo rozwiązać problem z urządzeniem danego wnętrza.

Jeśli żadne z gotowych, dostępnych na rynku rozwiązań nie spełnia Państwa oczekiwań i jednocześnie boicie się o ich jakość wykonania, meble czy inne elementy dekoracyjne stworzone na zamówienie będą idealnym rozwiązaniem. Projektowanie na wymiar pozwala realizować także nietypowe projekty, które rodzą się w Państwa wyobraźni!

Wybrane realizacje różnego przeznaczenia