Kontakt

ul. Okrężna 17
95-070 Rąbień
tel. 42 712 66 19
e-mail: biuro@portalis.pl

zobacz na mapie »

Aluminiowe fronty meblowe

Każda szafa, w tym wnękowa, wymaga właściwego obramowania. Jego zadaniem jest nie tylko dodanie walorów estetycznych całej konstrukcji, ale i jej usztywnienie, tworząc pełną zabudowę. Nasza łódzka działalność obejmuje fronty aluminiowe w kilku podstawowych kolorach, a w tym:

  • srebrnym,
  • inox,
  • satyna,
  • czarnym.

Pozwoli to dopasować szafę do aranżacji całego pomieszczenia, dostosowując ją kolorystycznie do innych elementów bądź pozwalając jej się na ich tle wyróżniać. Jeżeli poszukują Państwo innej kolorystyki, zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Postaramy się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Fronty aluminiowe możemy również wykonać z różnymi rodzajami wypełnienia, takimi jak szkło bezbarwne, matelak, lacobele, lakomat, lustro oraz szkło z grafiką. Umożliwiamy dużą indywidualizację ostatecznego wyglądu elementu, aby mogli Państwo otrzymać dokładnie to czego poszukują. Na specjalne życzenie, oferujemy również fronty aluminiowe bez wypełnienia - profile zostają docięte na wymiar z wykonanymi otworami.

Nasza rozwiązania znajdują zastosowanie nie tylko w szafach, ale również w szafkach kuchennych, kabinach prysznicowych, lustrach oraz blatach stołów.