Kontakt

ul. Okrężna 17
95-070 Rąbień
tel. 42 712 66 19
e-mail: biuro@portalis.pl

zobacz na mapie »

Galeria

To, jaką zabudowę lub inne meble możemy wykonać dla Państwa, najlepiej pokazują nasze dotychczasowe projekty i realizacje. Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji zarówno mebli kuchennych, szaf, jak i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz, nie boimy się żadnych wyzwań i chętnie realizujemy także nietypowe pomysły i marzenia naszych Klientów.

Meble kuchenne, szafy i inne wyposażenie na miarę Państwa potrzeb!

Zamawiając u nas meble na wymiar mogą być Państwo pewni, że wspólnie stworzymy dla Was i Waszych najbliższych dom, który w pełni będzie odpowiadał Waszym potrzebom oraz stylowi życia.

Gdy podejmujemy się nowego zlecenia, nie tylko dokonujemy wszelkich niezbędnych pomiarów, lecz także uważnie słuchamy Państwa pomysłów. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i dokładamy wszelkich starań, by wykonana przez nas zabudowa spełniała Wasze oczekiwania. Chętnie podpowiadamy też rozwiązania, które mogłyby udoskonalić Państwa projekt. Zależy nam, by wykonane przez nas meble czy inne elementy wyposażenia wnętrz pasowały do danego pomieszczenia, były funkcjonalne i swoim wyglądem sprawiały Państwu radość. Z pewnością potwierdzą to nasi dotychczasowi Klienci oraz zdjęcia wykonanych dla nich mebli kuchennych, szaf czy innych elementów aranżacyjnych.

Zobacz, jakie projekty zrealizowaliśmy do tej pory. Przekonaj się o naszych możliwościach i zainspiruj się!

Meble kuchenne, Szafki

Szafy i garderoby

Inne aranżacje